Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

Zaliczanie scenariusza


Recommended Posts

Po przejechaniu scenariusza pojawia nam się "ptaszek" który na liście scenariuszy pokazuje nam że już zaliczyliśmy ten scenariusz. 

A można go usunąć? Możecie zdradzić gdzie to szukać? W pliku AppIDs gdzie nie wiem jak go edytować?:) 

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Przejechany scenariusz jest doczepiany na podstawie GUIDa scenerii i nazwy scenariusza i nie da się pojedynczego usunąć bez deserializacji pliku. Można usunąć wszystkie statusy przez wywalenie pliku:

%USERPROFILE%\AppData\LocalLow\SimKol\SimRail\ScenarioProgress.bin

i jego backupu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za pomoc. Bo moje pytanie wzięło się z kopiowania plików scenariuszy. Skopiowałem strukturę plików z jednego scenariusza i próbuję robić sobie kolejny scenariusz. Niby nazwa folderu inna,  zawartość pliku mission.lua skasowana i zmieniona. I nadal ptaszek jest. Myślałem że gdzieś kliknę i to zniknie.  

Ok, jeszcze raz dziękuję. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Nazwę scenariusza niestety w manifeście trzeba zmienić, co w przypadku gdzie wykorzystywane są słowniki tłumaczeń w tym samym pliku wiąże się z koniecznością zmiany nazwy scenariusza i klucza tłumaczeń.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy