Jump to content

Wywalanie z serwera PL2 a PD


Recommended Posts

Posted (edited)

Czy  jak wywala z serwera PL2(nie w szczycie i bez zamierzonego przerywania scenariusza) to PD są zaliczane?

Bywało nawet że w Wolbromie mój kibel zablokował tor bo na serwerze PL2 się zwiesił i tam pozostał mimo że realnie jechałem sobie nim dalej i dojeżdżałem do Jaroszowca Olkuskiego z jedyną anomalią taką że kierownik pociągu nie gwizdał na odjazd ale stacje miałem zaliczane. Dopiero chłopaki na czacie pisali że blokuje rozgrywkę zajmując tor w Wolbromie.

Pytam bo już któryś raz z kolei po blisko 2h jazdy kiblem (Katowice Sędziszów) (Sędziszów Katowice ) wywala mnie z PL2....Niby zabawa i bez jakiejś spiny ale człowiek jednak ślęczy nad kompem bez możliwości "sejwu".

Edited by Piotr ET22
Link to comment
Share on other sites

PD się w/w sytuacji nie zaliczają. Dzisiaj powtórka na PL2 tym razem na PWJ 146055 (od Józefinowa do Włoszczowej wszystko ok) a potem tym razem ekran stop a na podglądzie map serwera PL2 mój pociąg zostaje nagle przejęty przez użytkownika" kubaliny" .Rozumiecie ...godzina 0:55 milion pociągów wolnych do objęcia a nagle akurat mój jest przejęty dosłownie na 2 minuty i oddany BOTowi.(nie był to restart serwera). Mogę wtedy objąć zpowrotem  pociąg PWJ 146055 ale PD idą się rypać. W moim przypadku trzeba sobie darować serwer PL2 jak oprócz zabawy w grę wchodzi też zdobywanie PD.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Piotr ET22 napisał(a):

Rozumiecie ...godzina 0:55 milion pociągów wolnych do objęcia a nagle akurat mój jest przejęty dosłownie na 2 minuty i oddany BOTowi.(nie był to restart serwera)

Wiadomo, że są poważne bugi MP. Pisałem o tym kilka razy. Błędy, które ludzie zgłaszają nie są zatwierdzane, ale pewnie kasowane. Trzeba się z tym pogodzić i czekać albo zmienić grę. Trochę smutne, ale cóż możemy innego?

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, qbahn napisał(a):

Trochę smutne, ale cóż możemy innego?

Można grać dalej i wstrzymać się z zakupem DLC np do wyjścia z EA.  Słabe wyniki sprzedaży plus negatywne opinie każdego Prezesa otrzeźwią. 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 30.05.2024 o 21:48, misiekczołgista napisał(a):

Można grać dalej i wstrzymać się z zakupem DLC np do wyjścia z EA.  Słabe wyniki sprzedaży plus negatywne opinie każdego Prezesa otrzeźwią. 

Mimo tego że mam ogromny sentyment do ET22 i jestem jej miłośnikiem to DLC Cargo nie kupiłem

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy