Jump to content

Kara dla skoczków


Recommended Posts

Cześć, 
Dziś przychodzę z propozycją ukarania "skoczków" którzy biegają po dachach składu na stacjach. System byłby bardzo prosty, po prostu kara za dotknięcie sieci trakcyjnej tak jak w przypadku przejechania S1. Gra poprostu minusowała by dotykanie linii trakcyjnej, bo aktualnie gra nic z tym nie robi i psuje to immersję podczas rozgrywki.

  • I disagree 6
  • Haha 4
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dodał bym ogólnie kare lub niemożliwość w ingerencję pociągu innego gracza, sam jestem często świadkiem jak i ofiarą takich dowcipnisiów którym się nudzi i otwierają drzwi frontowe w EN57 czy Pendolino, w przypadku tego drugiego otworzenie drzwi maszynisty uniemożliwia ruszenie pociągiem przez to powoduje nie potrzebne opóźnienia nie tylko mojego pociągu ale i następnego który czeka na wyjazd w kolejce

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, tommy99991 napisał(a):

Dodał bym ogólnie kare lub niemożliwość w ingerencję pociągu innego gracza, sam jestem często świadkiem jak i ofiarą takich dowcipnisiów którym się nudzi i otwierają drzwi frontowe w EN57 czy Pendolino, w przypadku tego drugiego otworzenie drzwi maszynisty uniemożliwia ruszenie pociągiem przez to powoduje nie potrzebne opóźnienia nie tylko mojego pociągu ale i następnego który czeka na wyjazd w kolejce

Bardziej podszedłbym pod zablokowanie w ogóle opcji otwierania drzwi innemu graczowi, czy AI

  • Like 2
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Quentis napisał(a):

Bardziej podszedłbym pod zablokowanie w ogóle opcji otwierania drzwi innemu graczowi, czy AI

Jestem przeciwny. Niech będą do otwarcia, a nawet do wejścia. Wg. mnie zamiast tego lepszy byłby komunikat na czacie, widoczny dla maszynisty. Jeśli ktoś by to robił złośliwie (nie jest to oczywiste), wtedy można go łatwo zgłosić.

  • I disagree 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, qbahn napisał(a):

Jestem przeciwny. Niech będą do otwarcia, a nawet do wejścia. Wg. mnie zamiast tego lepszy byłby komunikat na czacie, widoczny dla maszynisty. Jeśli ktoś by to robił złośliwie (nie jest to oczywiste), wtedy można go łatwo zgłosić.

Wystarczy włączyć widok nazwy gracza nad postacią i z kamery zewnętrznej dokładnie widać kto się kręci przy loku.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, bart_dem napisał(a):

Wystarczy włączyć widok nazwy gracza nad postacią i z kamery zewnętrznej dokładnie widać kto się kręci przy loku.

Co z tego, że się kręci? Też czasem się kręcę, ale niczego nikomu nie utrudniam ani obrzydzam. Tu chodziło o to by nie trzeba się skupiać na działaniu innych, tylko dostać komunikat

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 26.08.2024 o 19:50, bart_dem napisał(a):

Wystarczy włączyć widok nazwy gracza nad postacią i z kamery zewnętrznej dokładnie widać kto się kręci przy loku.

To zaś mi nowość napisał 😄

Rzecz polega na tym żeby nie spędzić gry na obserwowaniu kto mi biega koło pociągu i ewentualnie go raportować, biegać niech Sobie biega i ogląda 🙂 Tylko niech nie dokucza i jak cywilizowany człowiek pozwoli mi czerpać z symulacji prowadzenia pociągu bo chyba na tym ta gra polega a nie obserwowania kto mi się kręci koło pociągu, pisana raportów i ciągłego wychodzenia z pociągu aby te drzwi zamknąć co by ruszyć dalej 😉

Jeżeli dla pewnej części dokuczników/trolli jest to część dobrej zabawy no to sorry, ale tej formy zabawy nie rozumiem. 😕

 

Edited by tommy99991
  • Haha 1
  • I agree 8
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy