Jump to content

Brak możliwości dołączenia na jakikolwiek serwer


Recommended Posts

Od czasu aktualizacji z cargo packiem nie mogę dołączyć na żaden serwer, internet dobry, gra przeinstalowana z dysku hdd na ssd, nie pomogło, sprawdzałem serwery min.: wszystkie pl,eu oraz cn, również rodzaj pociągu nie ma wpływu na to czy uda się dołączyć. 

image.thumb.png.bf15bed5f87ed0934aeb66efb1081594.png

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pozwolę sobie podpiąć się pod ten temat z podobnym problemem, który poruszyłem w poniższym temacie, ale niestety nie uzyskałem odpowiedzi.

Spójność plików sprawdzona. Dodam, że nigdy nie miałem problemów z multiplayerem. Dołączam log. @uetam jeśli jest tak tylko u mnie to proszę o jakąś sugestię co może być przyczyną.

SimRail_log_2024-05-25_13-31-22.txt

Edited by bart_dem
Link to comment
Share on other sites

Jako specjalista od tematyki banów odpiszę - osoba zbanowana słusznie za swoje zachowanie i niesłusznie przez błędy w nastawniach po aktualizacji z kwietnia 2024r  ma specjalny komunikat o banie. Tutaj go nie ma i nie ma bana.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, bart_dem napisał(a):

multi działa normalnie

Nie, nie działa normalnie. Po aktualizacji kwiecień 2024 wszystko długo się ładuje i coraz więcej graczy ma problemy z grą. Czy przypadkiem dzisiaj ok 10-11 wszystkie serwery nie padły na chwilkę? Bo przeglądając rano  forum na dole stronki wszystkie serwery świeciły się na czerwono przez chwilę. Tak przynajmniej wydawało mi się. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Posted (edited)

Mam podobny problem, świeżo po zakupie i ściągnięciu, nie jestem w stanie dołączyć do żadnej gry online, w offline działa wszystko w porządku.

Nie mam antywirusów, firewall wyłączony, VPNów brak (applowskie "przekazywanie prywatne" wyłączone). Próbowałem przez kabel ethernet (dobry światłowód 300mbps), wifi, połączenie przez tethering ze smartfona.

Przy wyborze trybu dyżurnego na dowolnym serwerze, gra zawiesza się na ekranie ładowania (log 06-02_23-35), natomiast przy wyborze trybu maszynisty pojawia się świat gry jak na zrzucie ekranu i nic więcej się nie dzieje (drugi log).

Komputer to Apple Mac Mini M2 16gb z odpalonym Steam przez Crossover, sim pobrany na SSD, próbowałem też sprawdzenia spójności plików na Steam, niczego to nie zmieniło).

 

3CDD0116AB96474AAF3D99165FE687EB50C752E4.jpeg

SimRail_log_2024-06-02_23-52-35.txt SimRail_log_2024-06-03_01-44-51.txt

Edited by Bulbulator
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy