Jump to content

21:15 31140 (Kraków-Warszawa Grochów) Problemy z radiem


Recommended Posts

Już któryś raz z kolei mam problemy z radiem w loku EP08 w pociągu 31140 na wysokości Grodzisk Mazowiecki -Pruszków - Warszawa Grochów. Od Tunelu do Korytowa łączność na tym pociągu 31140 wzorowa.

Praktycznie po zmianie kanału z R1 na R2 za Korytowem w kierunku Grodziska występuje problem z łącznością radiową.

Problem polega na tym że wszyscy inni(dyżurni i mechanicy w zasięgu 15km) w tym rejonie słyszą mnie głośno i wyraźnie ale ja ich przez radio wogóle. Ratujemy się pisaniem na czacie ale irytujące to jest.

Czy Wy macie również tego typu problemy z łącznością w tym rejonie na tym pociągu 31140?

Czy wogóle w innych rejonach na innych pociągach napotykacie na tego typu problemy z łącznością ( inni was słyszą a wy nikogo-pozostaje tylko czat)?

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

czasami tak mam, gdy podczas gry podłączam słuchawki przez Bluetootha albo zmieniam połączenie z jednych słuchawek na drugie. Jeżeli problem występuje, ale nie podłączasz słuchawek po BT, spróbuj zmienić kanał na poprzedni i ponownie ustawić na prawidłowy albo włącz na chwilę bota maszynistę, który powinien ustawić poprawne parametry dla wszystkich urządzeń.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy