Jump to content

Uporczywe powiadomienie IVONA 2


Recommended Posts

W trakcie jazdy w okolicy Pruszkowa (nie wiem czy to ma znaczenie) wyskoczył mi komunikat o wygaśnięciu licencji ivony. Nie sposób go zamknąć, naciśnięcie Nie lub próba zamknięcia powoduje ponowne pojawienie się okienka. Na pasku zadań grupuje to powiadomienie z procesem Simraila.image.png.d6037516c986db82f022301ffd7c016d.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

W SimRailu nie ma żadnych odwołań do tego oprogramowania. Synteza mowy dostarczana jest przez Amazon Poly i Windows TTS.

Być może samodzielnie zmieniałeś ustawienia syntezatora mowy w Windowsie, zastępując go Ivoną i dało to taki efekt?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 godziny temu, inomushis napisał(a):

Amazon Poly

Ivona została sprzedana Amazonowi. Więc może to jakiś trop? Chociaż u mnie nie było takich komunikatów.

Edited by qbahn
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Nie, to też nie jest trop ponieważ z serwera pobierane są gotowe pliki wav z nagraniem zapowiedzi. To jak powstały nie ma tutaj znaczenia.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 2.05.2024 o 09:28, inomushis napisał(a):

W SimRailu nie ma żadnych odwołań do tego oprogramowania. Synteza mowy dostarczana jest przez Amazon Poly i Windows TTS.

Być może samodzielnie zmieniałeś ustawienia syntezatora mowy w Windowsie, zastępując go Ivoną i dało to taki efekt?

Racja, faktycznie kiedyś coś przy tym grzebałem o czym zdążyłem już zapomnieć. Dzięki, temat do zamknięcia

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy