Jump to content

Recommended Posts

Witam, Od wczoraj testuje pakiet ET22 na simrail, który miałem zaszczyt sobie wykupić i już na początku wystąpiły problemy. Na trasie Katowice Warszawa ET22 osobowy sama jazda, hamowanie i reakcja ok. Problem z ograniczeniami prędkości w momencie podjeżdżania do skrzyżowań kolejowo-drogowych. Za każdym razem i przy każdym skrzyżowaniu pojawia się 20 km/h na podglądzie, który informuje o następnym semaforze i zmianach prędkości. Obserwuje teren i nie widziałem żadnych wskaźników, które by o tym informowały. Te ograniczenia które występują ze wskaźnikami w terenie działają prawidłowo. To tyle jeśli chodzi o tą trasę. Teraz nastepny problem manewry na kopalni KWK Staszic i jazda lokomotywą po odczepieniu wagonów. Lokomotywa nie reaguje na hamowanie. Dwukrotnie podchodziłem do misji i ta sama sytuacja. Kiedy lokomotywa jest podczepiona z wagonami i jedziemy i robie próbę hamowania jest ok. Odczepiam wagony, jadę samą lokomotywą i hamuje hamulcem pociągowym kran reaguje, zegary reagują, lokomotywa jedzie dalej, hamulec pomocniczy kran reaguje, zegary reagują lokomotywa jedzie dalej, hamowanie nagłe kran reaguje zegary reagują lokomotywa dalej jedzie. Oczywiście kierat zrzucony mam zera, lokomotywa jedzie z prędkością 20 km/h. To jest mój pierwszy post, więc podanie pliku log trochę potrwa. Spróbuję go znaleźć i przesłać a że robię to pierwszy raz proszę o cierpliwość. Do tego jeszcze mocno przycina mi podczas grania pomimo że mój laptop i grafika mają parametry dużo wyższe od tych co podaliście w zalecanych. Mam train sim world 4 śmiga mi bez zająknięcia na najwyższych ustawieniach grafiki z każdym szczegółem a sim rail ma z tym jeszcze problem. Na razie jestem zadowolony z multiplayera, często gram na serwerze PL2 i gra jest możliwie płynna, dźwięk i efekty i reakcja ok. Czekam na odpowiedź w sprawie błędów DLC ET22. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Sebastian napisał(a):

Lokomotywa nie reaguje na hamowanie.

Jak po odczepieniu wagonów, to pewnie zmieniałeś już kabinę. Taka więc głupia sugestia- sprawdź, czy kran w drugiej kabinie masz ustawiony na odcięcie (ustaw rączkę hamulca "na godzinie 1").

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Żadna sugestia nie jest głupia. Od urodzenia miałem dostęp do lokomotyw różnych modeli od elektrycznych do spalinowych. Krany były ustawione prawidłowo. Zgłaszałem również problem że korzystając z klawiatury ustawienie kranu przy rozsprzęganiu jak i sprzęganiu składu jest utrudnione i wymaga kombinacji co w porównaniu z ustawieniem kranu w prawdziwej lokomotywie jest przyjemnością bez kombinacji. Dlatego zaproponowałem aby zrobiono skrót klawiszowy do ustawienia kranu w wirtualnej lokomotywie do rozsprzegania i sprzęgania z wagonami co ułatwiłoby grę i byłaby to bardziej przejrzysta gra wg mnie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy