Jump to content

Myszków źle zatwierdza godziny w EDR


Marcion

Recommended Posts

Bot na Myszkowie kilka razy zatwierdza godziny odjazdu z Myszkowa przez co pokazuje, że pociąg jest opóźniony x minut, a przyjeżdża planowo. Na oko zaobserwowałem, że 2 razy zatwierdza kiedy pociąg przejeżdża przez przystanki osobowe.Zrzutekranu(473).thumb.png.656d93783894e5f16db3c63afaef6433.png

Przedstawionym na wyżej zdjęciu wszystkie stacje wcześniejsze niż Myszków mają zaznaczone opóźnienie 9 minut, bo z takim opóźnieniem 442031 wyjechał ze spawna. W Myszkowie jest 14 minut opóźniony, bo wtedy ostatni raz bot zatwierdził odjazd. Na Zawierciu zaznaczyłem faktyczny przejazd pociągu wynoszący 9 minut opóźnienia, tak jak wyruszył z Myszkowa.

 

Ponadto boty zatwierdzają odjazdy na przystankach osobowych wewnątrz mapy np. na trasie Łazy Łc - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice DZA. Nie wiem kiedy dokładnie takie coś występuje, ale na pewno jak osobowy zatrzymuje się na przystankach jak ma ph. Przeanalizuję dokładniej ten błąd i w razie czego założę nowy temat.

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy