Jump to content

Ciekawe końce scenariuszy na multiplayer. - nikomu nie potrzebna ale ciekawa propozycja.


Recommended Posts

Z chęcią bym zobaczył ciekawsze końce scenariuszy. Jadę pociągiem np. do Warszawy Wschodniej, (ogółem na Grochów odstawić skład) i na koniec jadę i wyskakuje mi oczywiście wiadomość "Ukończyłeś Scenariusz" a co, jeśli to by mi się pokazało po wyłączeniu wszystkiego i opuszczeniu pantografów? Jeżeli mój skład jedzie dalej, to dobra, jedzie dalej jako bot, ale jeśli kończy na np. Warszawie Wschodniej, to czemu nie zrobić wyłączenia kabiny i aby ten pociąg stał na boku albo w peronie dopóki nie będzie miał odjazdu w drugą stronę? Również rozumiem, że jest to trudna rzecz do zaimplementowania z powodu komunikatów, ekranów na peronach podających informacje o pociągach, pociągów prowadzonych lokomotywami, ale te mogły by poprostu się despawnować i mieć pociągnięte dalej relacje (np. do Gdyni Głównej aby pociąg nie stał po cokolwiek na Grochowie z lokomotywą na złym końcu składu. pozdrawiam serdecznie tym co sie chcialo to czytac =D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pociągi pojawiają się i znikają tuż po tym miejscu w którym dostałeś informacje iż zakończyłeś scenariusz a nie czekaja np. na Grochowie, w Miechowie czy na Katowicach towarowych aż przyjdzie czas wyjechać w podróż 😛

Dobra wiadomość jest taka że developerzy właśnie pracują nad takim pomysłem jaki tu przedstawiłeś, zła że nie ma mowy ustalić kiedy to wyjdzie.

Trzeba trzymać kciuki i mocno wierzyć że nie będzie dużo problemów

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy