Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

Włączanie/wyłączanie górnego reflektora podczas jazdy włącza/wyłącza losowe światło w pociągu jadącym z naprzeciwka (szczególnie widoczne w nocy)


Arbalista8

Recommended Posts

Włączanie/wyłączanie górnego reflektora podczas jazdy włącza/wyłącza losowe światło w pociągu jadącym z naprzeciwka (szczególnie widoczne w nocy).

Mowa tu oczywiście o wzmocnieniu wybranego światła, które jest widoczne z daleka - tuż przed minięciem pojazdu jadącego z naprzeciwka można dostrzec, że dane światło lekko się świeci (tak jakbyśmy obserwowali je z bliska).

Defekt zaobserwowano podczas symbolicznego migania górnym światłem do innych maszynistów, przed główną aktualizacją z listopada nie dostrzeżono tego defektu.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Arbalista8 napisał(a):

Włączanie/wyłączanie górnego reflektora podczas jazdy włącza/wyłącza losowe światło w pociągu jadącym z naprzeciwka (szczególnie widoczne w nocy).

Mowa tu oczywiście o wzmocnieniu wybranego światła, które jest widoczne z daleka - tuż przed minięciem pojazdu jadącego z naprzeciwka można dostrzec, że dane światło lekko się świeci (tak jakbyśmy obserwowali je z bliska).

Defekt zaobserwowano podczas symbolicznego migania górnym światłem do innych maszynistów, przed główną aktualizacją z listopada nie dostrzeżono tego defektu.

Chyba zdarzyło się mi, migałem do gościa tak po prostu, a mu sie gorny reflektor zapalal i gasl.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy