Jump to content

Zmodyfikowany rozkłąd na serwer


BrejSki

Recommended Posts

Cześć,
Trochę znużony aktualnym rozkładem jaki jest na serwerach, postanowiłem zacząć pisać rozkład, który będzie nieco bardziej rozbudowany i nie będzie tak bardzo monotonny, jest podzielony na interwały 00-08, 08-16 oraz 16-00 (według restartów serwera).

To, co mam na obecną chwilę to:

  • Zmniejszona częstotliwość kursowania EIP w godzinach 00-08 - zamiast co 1h wyjeżdżają co 1.5h
  • Dopisałem pociąg towarowy 16250X relacji Warszawa Główna Towarowa - Grodz Maz - Idzikowice - Włoszczowa Płn - Żelisławice w odstępach co 4h, czas jazdy 162501 to ok. 1h 40 min, 162503 to ok. 2h 20min, koniec scenariusza 07:56.
  • Częstotliwość pociągów KM w godzinach 00-05 jest zmiejszona do co 45 minut, od 06:00 pociągi KM jadą co 15 minut, planuję dodać przyspieszone KM pomiędzy nimi
  • Dopisałem pociąg EIC 170X, który kursuje w różnych odstępach, jedzie od Warszawy do Warszawy Włochy, następnie zjazd na LK3 i koniec (czas scenariusza około 25 minut)
  • Napisałem mijanki dla towarów, ale nie wpisałem tego jako /pt/, wpisałem późniejszy przyjazd na stację/posterunek, np. przyjazd do Opoczna o 07:18, bo trzeba puścić dwa EIP 07:11 i 07:16
  • Stacje z peronami mają 3 wiersze: przyjazd, przelot, odjazd - jeśli pociąg ma mieć ph, wpisane są godziny przyj i odj, w przypadku przelotu lub pt wpisuję tylko godzinę przelotu

Mam wpisane obecnie 34 pociągi tylko od Warszawy do Katowic i opisałem tylko CMK na trasach:

  • Warszawa-Katowice
  • Warszawa-Żyrardów
  • Warszawa-Żelisławice

Na tych odcinkach dopiszę jeszcze pociąg ECE oraz MPE, dopiszę też PWJ oraz kilka różnych towarów, oraz będę dopisywać na pewno pociągi takie jak:

  • Towarowy z Miechowa do Idzikowic/Radzic/Drzewicy, 3641XX i vice versa 6371XX
  • Intercity z Czarncy do Sędziszowa, 230XX  i vice versa 320XX
  • PWJ w obie strony

Arkusz z rozkładem wygląda tak:

image.png.48aedea377f4787783bd54becd6560b5.png

 

Teraz pytanie do Devteamu, czy jest w ogóle szansa na to, aby taki rozkład w przyszłości wdrożyć? Jeśli tak, to będę kontynuować nad tym pracę, jeśli nie, to od razu odpuszczę, bo czeka mnie naprawdę ogrom pracy i szkoda, by poszła ona na marne.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy