Jump to content

Train haul route (Warszawa Wschodnia - Skierniewice)


budnix

Recommended Posts

In this scenario, you will drive a heavy cargo train. Due to problems in Warszawa Towarowa, some cargo trains are directed through Warszawa Centralna. The route goes from Warszawa Wschodnia and heads to the Skierniewice.

The scenario allows you to drive with three different train variants:

  • Dragon with a total weight of 3480 tons and 496 meters of length;
  • EU07 with a total weight of 2600 tons and 493 meters of length;
  • Traxx with a total weight of 3084 tons and 496 meters of length;

Scenario description

  • Start: 12:16 AM
  • Duration: 70 minutes
  • AI traffic

Installation

Unzip the archive in your `Steam\steamapps\common\SimRail\SimRail_Data\StreamingAssets\Sceneries\1_KatowiceWarszawa\Scenarios` folder.

Changelog

1.0

  • Initial release

9307_WSD_Ske_Dragon.zip 9307_WSD_Ske_EU07.zip 9307_WSD_Ske_Traxx.zip

Edited by budnix
  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Pytanie. Miał ktoś problem ze scenariuszem? Pobrałem scenariusz, zainstalowałem przy pomocy menadżera scenariuszy. Rozpoczynam scenariusz i przygotowuje skład do jazdy. Po kliknięciu ZEW3 na radiu mam komunikat że czekam na wolny tor. Po chwili przetacza się Traxx z wagonami. Dostaje komunikat że dyżurny układa dla mnie przebieg. I dalej nic.  Stoję ponad  15 minut pod semaforem i patrzę się na czerwone światło. Wg rozkładu powinienem być w Warszawie Zachodniej a ja nawet metra nie przejechałem. Takie opóźnienie to planowane w scenariuszu czy tez ja coś źle robię? Próbowałem 3 razu na EU7 i raz na Dragonie. Stoję i stoję na tym czerwonym i ani metra do przodu. Co robię źle? 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, misiekczołgista napisał(a):

Pytanie. Miał ktoś problem ze scenariuszem? Pobrałem scenariusz, zainstalowałem przy pomocy menadżera scenariuszy. Rozpoczynam scenariusz i przygotowuje skład do jazdy. Po kliknięciu ZEW3 na radiu mam komunikat że czekam na wolny tor. Po chwili przetacza się Traxx z wagonami. Dostaje komunikat że dyżurny układa dla mnie przebieg. I dalej nic.  Stoję ponad  15 minut pod semaforem i patrzę się na czerwone światło. Wg rozkładu powinienem być w Warszawie Zachodniej a ja nawet metra nie przejechałem. Takie opóźnienie to planowane w scenariuszu czy tez ja coś źle robię? Próbowałem 3 razu na EU7 i raz na Dragonie. Stoję i stoję na tym czerwonym i ani metra do przodu. Co robię źle? 

Generalnie ciężko ten skład rozbujać, ja też nie mogę o czasie być a wszystko robię dobrze  jeśli chodzi o przygotowanie loka  i nie mam tego błędu że  masz  s1  zamiast wolnej drogi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy