Jump to content

Zrywanie połączenia z serwerem


ITCruiser

Recommended Posts

Mam już przegrane kilkadziesiąt godzin bez najmniejszych problemów. Niestety od kilku dni nie mogę grać online. Po kilku minutach gry wieloosobowej na dowolnym serwerze i w dowolnym trybie dostaję komunikat o zerwaniu połączenia z nieznanych przyczyn  i zostaję wyrzucony do menu głównego. Problem występuje za każdym razem. Łączyłem się z internetem także z innego źródła a także reinstalowałem aplikacje. W tym czasie nic nie instalowałem ani nie zmieniałem konfiguracji systemu

Piszę ten post zaraz po wyrzuceniu mnie z PL4 gdzie grałem na Dąbrowie Górniczej Wschodniej

Sprzęt:

12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H   2.30 GHz
16GB RAM
NVidia RTX 3070
Win11

Proszę o pomoc.

SimRail_log_2023-06-15_18-27-59.txt SimRail_log_2023-06-15_18-58-09.txt SimRail_log_2023-06-15_18-19-17.txt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dołączam się do tematu. Wczoraj i kilka dni wcześniej połaczyłem się z serwerami  bez żadnego problemu i nie było problemów w trakcie gry. Dzisiaj jakby ktoś bawił się kablami i przerywa połaczenie w trakcie gry z nieznanego powodu lub zdarzyło się że w ogóle nie łączy mnie z żadnym serwerem. Co może być przyczyną tak nagłych zmian? Sprawdziłem sprzęt i funkcjonuje bez zarzutu. Mam nadzieję że to nie z mojego powodu jestem wyrzucany. Jestem maszynistą po szkole i mimo iż nie pracuje w tym zawodzie lubię wrócić do czasów szkolnych jazd maszyną w postaci takiego symulatora. Pomóżcie mi kontynuować wspomnienia naprawiając problem z serwerem. Dziękuję za wszelkie podpowiedzi i sugestie i pomoc w rozwiązaniu problemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy