Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

Restart serwera i punkty ujemne


Indiana

Recommended Posts

Dziś po restarcie serwera PL1 przejmując od Bota EC41124 przed Opoczno Południe po ruszeniu spod semafora nastąpiła dziwna sytuacja, mój skład został teleportowany na odcinek Idzikowice - Strzałki i jednocześnie otrzymałem ponad 1000 punktów ujemnych za niezatrzymanie się na stacji Opoczno Południe i dodatkowe ujemne, ale nie zdążyłem przeczytać za co dokładnie.

Myślę, że to dość istotny błąd, który powinien zostać wyeliminowany, aby nie karać graczy za błędy, których nie popełnili.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, kojonek2 napisał(a):

@Indiana Skład nie został teleportowany tylko po prostu rozkład wskazywał złą stację i przy mijaniu semafora zaczął wskazywać poprawną stację. Sprawdzę to

Może tak być, po prostu ekran wygasł a po chwili skład był w innym miejscu i naliczyło ujemne punkty. W nastawni dyżurny również mnie widział na pulpicie, że nadjeżdżam, choć przed restartem odprawił już ten pociąg i on wyjechał z posterunku. Po tym jak nastąpiło naliczenie ujemnych punktów, wszystko wróciło do normy, również na posterunku.

Link to comment
Share on other sites

To ja tego dnia byłem dyżurnym na Opocznie i pamiętam sytuację. Jakby nie tyle nadjeżdżałeś, co minutę przed restartem serwera wjeżdżałeś na stację mając już delikatne opóźnienie. Nie zdążyłeś się zatrzymać, wyrzuciło cały serwer bo był restart. Wróciliśmy na serwer po restarcie i byłeś już nie na peronie w Opocznie tylko między Opocznem a Idzikowicami, bo według rozkładu o tej godzinie powinieneś dokładnie tam być i tam gra po restarcie faktycznie pokazała pociąg. Więc nie tyle to samo w sobie jest błędne, bo nie jest. Nie powinieneś dostać za to ujemnych punktów to fakt, natomiast według rozkładu byłeś po restarcie w tym miejscu, w którym byłeś i być powinieneś. 

Edited by FartingZombie
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, FartingZombie napisał(a):

To ja tego dnia byłem dyżurnym na Opocznie i pamiętam sytuację. Jakby nie tyle nadjeżdżałeś, co minutę przed restartem serwera wjeżdżałeś na stację mając już delikatne opóźnienie. Nie zdążyłeś się zatrzymać, wyrzuciło cały serwer bo był restart. Wróciliśmy na serwer po restarcie i byłeś już nie na peronie w Opocznie tylko między Opocznem a Idzikowicami, bo według rozkładu o tej godzinie powinieneś dokładnie tam być i tam gra po restarcie faktycznie pokazała pociąg. Więc nie tyle to samo w sobie jest błędne, bo nie jest. Nie powinieneś dostać za to ujemnych punktów to fakt, natomiast według rozkładu byłeś po restarcie w tym miejscu, w którym byłeś i być powinieneś. 

sytuację sprzed znam od Ciebie w sumie z opowieści przez radio, bo osobiście nie prowadziłem tego pociągu przed restartem. Wszedłem na tą maszynę po restarcie i odjęło mi punkty po chwili jazdy. Wiem, że jak wszedłem to rozkład z boku pokazywał, że dojeżdżam na Twoją stację, a po chwili nastąpiło uaktualnienie wszystkiego, naliczenie ujemnych punktów i rozkład wrócił do normy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy