Jump to content

Pulpit w EU07 zgasł.


Pantograf

Recommended Posts

Klawisz B powoduje jedynie wyłączenie nakładki graficznej (całej równocześnie, bo można ją wyłączać częściowo, w/g upodobań), a nie "zgaśnięcie" pulpitu, czyli brak sterowania pojazdem, o ile dobrze rozumiem autora.

Link to comment
Share on other sites

Jak bym baterię wyłączył, to bym nie był w stanie rozpędzić lokomotywy do szlakowego vmaxu, poza tym specjalnie zrobiłem screenshot z HUDem, aby było widoczne, że pobór prądu nadal jest, dla tych co bez HUDa nie mogliby zobaczyć. (1 zrzut ekranu, Dąbrowa Górnicza. 2 zrzut ekranu, prawie Będzin, p.o Miasto bliżej).

W dniu 8.04.2023 o 00:37, Nieciej napisał(a):

Klawisz B powoduje jedynie wyłączenie nakładki graficznej (całej równocześnie, bo można ją wyłączać częściowo, w/g upodobań), a nie "zgaśnięcie" pulpitu, czyli brak sterowania pojazdem, o ile dobrze rozumiem autora.

 

Link to comment
Share on other sites

Miałem dokładnie to samo. Przed Idzikowicami jeśli dobrze pamiętam zdechł cały pulpit EU07. Restart baterii nic nie pomógł. Pociąg po prostu zmarł. Blokując szlak. Musiałem wyjść z gry. Natomiast dzień czy dwa wcześniej jak siedziałem na nastawni Opoczno południe innemu graczowi z kolei zdechło Pendolino. Również przed Idzikowicami. Pamiętam bo zapytałem Idzikowice co z Pendolino, które miało być u mnie już ze 20 minut wcześniej. I ktoś mi odpowiedział, że mu wszystko zgasło i nie może jechać. Tak więc jakiś problem istnieje.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 14.04.2023 o 11:48, pakam1 napisał(a):

Miałem dokładnie to samo. Przed Idzikowicami jeśli dobrze pamiętam zdechł cały pulpit EU07. Restart baterii nic nie pomógł. Pociąg po prostu zmarł. Blokując szlak. Musiałem wyjść z gry. Natomiast dzień czy dwa wcześniej jak siedziałem na nastawni Opoczno południe innemu graczowi z kolei zdechło Pendolino. Również przed Idzikowicami. Pamiętam bo zapytałem Idzikowice co z Pendolino, które miało być u mnie już ze 20 minut wcześniej. I ktoś mi odpowiedział, że mu wszystko zgasło i nie może jechać. Tak więc jakiś problem istnieje.

Dlatego dobrze by było, aby zespół zainteresował się tematem, ponieważ z tego co widać, nie jest to pojedynczy przypadek

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy