Jump to content

Wyrzucanie pociągu jadącego w złym kierunku...


Recommended Posts

Proponuję usunąć te "usprawnienie" 

Ostatnio jeden z dyżurnych przez przypadek na Opocznie zamiast mnie puścić w peron, to puścił środkiem, ale zatrzymał przed wyjazdowym. Chwilę później wyszedł,a bot zaświecił mi wyjazd. Żeby nie blokować ruszyłem, a po chwili wszedł inny dyżurny który chciał mi pomóc i cofnąć mnie w peron (po tym jak wcześniej nie zatrzymałem się w peronie cały czas bym miał informacje, żeby zabrać pasażerów z Opoczna) Niestety dzięki owemu "usprawnieniu" po cofnięciu w perony zostałem wyrzucony z gry, ponieważ pociąg został wyprawiony w złym kierunku...

Link to comment
Share on other sites

Niestety w tym symulatorze (mam nadzieję, że na tym etapie rozwoju) NIE MOŻNA przed objęciem posterunku ruchu (zazwyczaj nastawni dysponującej), zapoznać się z tym posterunkiem "na sucho" lub z papierów i pozostaje wrzucenie się na głęboką wodę - pół bidy jeśli jesteś dyżurnym ruchu w realu albo grałeś/siedziałeś na Liskowie w ISDR lub chociaż na Poznaniu Głównym w Kolejarzu...

Link to comment
Share on other sites

Tez kilka razy wchodząc na dyżurkę spotkałem się z zablokowanym torem gdzie można było wycofać skład w peron zmienić zwrotnice  i pojechał by dalej.

Niestety po cofaniu  w perony skład został wyrzucony z gry, ponieważ pociąg został wyprawiony w złym kierunku- tyle poświecenia na marne .

Jak jedzie źle powinna być informacja u dyżurnego wtedy na najbliższej stacji zatrzymujemy skład i zmiana kabiny oraz wyprawienie pociągu z powrotem  , przynajmniej na jednym serwerze powinno być wyłączone usuwanie składów np. PL 2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pomysł niczego sobie, trochę to dziwne że mimo zamkniętego tory dla innych pociągów - ten znajdujący się już na szlaku nie może "cofnąć" tylko dostaje komunikat :D jest trochę tych paradoksów :D

Edited by m0uz
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy