Jump to content

Rozkład jazdy dla wszelkich pojazdów


Recommended Posts

Panie i Panowie, Witam. Ja od siebie rzucę tematem dodawanie funkcji widocznych rozkładów jazdy dla maszynisty w pojazdach. Pozwoliłem sobie na symulatorze MaSzyna i pozwoliłem sobie zrobić filmik przedstawiający. Myślę że doda to dużo do realizmu pojazdów, rozumiem też że gra jest we wczesnym dostępie, oraz team musi znaleźć i zawalczyć z błędami, i nie wszystko jest w stanie wszystko na raz zrobić, dlatego nie zdziwię się jeśli moja propozycja zejdzie priorytetowo na 2gi czy nawet 3ci plan.

Rzuciłem tym tematem do dyskusji ponieważ jestem graczem w symulatorach kolejowych który jak najmniej chcę mieć widocznego huda, a dodanie tej funkcji pozwoli schować sekcję wyświetlanego rozkładu jazdy między górnym lewym rogiem, a dolnym lewym rogiem, w pozostałych pojazdach dodać rozkład w formie papierowej jak to miało miejsce w lokomotywie Traxx w scenariuszu składu towarowego z kopalni Staszic, a Sosnowcem Dańdówką. Bardzo chętnie poczytam co inni gracze sądzą o moim pomyśle/luźnej sugestii. Z góry przepraszam jeśli sekcja forum jest zła w której utworzyłem temat.

propozycja 3.png

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy