Jump to content

Tryb Pasażera (Pomysł)


Recommended Posts

Witam, chciałem zaproponować, opcję do "trybu pasażera", która ma się pojawić w Simrail.
Chodzi mi dokładniej o dodanie coś w stylu "portalu pasażera" byłoby można sprawdzać po stacji aktualne opóźnienie pociągu, śledzić pociąg na mapie itp.
Jak dla mnie byłaby to ciekawa funkcja, która byłaby dodana w np. telefonie gracza, jeżeli ma być jeszcze możliwość kupowania biletów w tym trybie, to bym zrobił coś podobnego, jak właśnie z portalem pasażera tylko, że kupowanie biletów odbywało się za pomocą aplikacji "Koleo" lub jakiejś innej (oczywiście obydwie nazwy byłyby wymyślone przez twórców, żeby nie było problemów z licencją, oraz inaczej skonstruowane.)

Możecie dać znać co o tym sądzicie. 😉zimrail.thumb.png.d6686298015f2b4677b98356a0ab22f3.png

  • Like 2
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Jestem za, ogólnie chciałbym tryb pasażera, wozić żywych ludzi to jednak inne emocje niż powietrze czy manekiny. No i samemu zasiąść wygodnie na fotelu i delektować się podróżą, podziwiając widoki podczas gdy inny gracz (nie bot) prowadzi pociąg. Fajna sprawa.

Oczywiście przydałyby się również komunikaty w pociągu typu ''Witamy w pocągu xxx, ''następna stacja: xxx'' albo ''zbliżamy się do stacji xxx''. No i bezapelacyjnie gwizdek kierownika pociągu.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy