Jump to content

Obracanie kamery przy nastawniach przekaźnikowych


kociol96

Recommended Posts

Sytuacja wygląda tak, że po wciśnięciu PPM aby obrócić kamerę, niewidzialny kursor na środku ekranu przestawia zwrotnice itd, tak jakbym ciągnął za przełączniki. Potrafi ten błąd zrywać plomby, wygasić semafor, przestawić rozjazd. wszystko co jest związane z ciągnięciem przełącznika. Sytuację zauważyłem na posterunku Łc

Link to comment
Share on other sites

Dlatego najlepiej próbować obracać kamerę nie patrząc na pulpit, lub robić to patrząc na puste kostki. Ja dyżurowałem kilka razy na Łc i nie miałem problemów że wygasiłem sygnał na semaforze dla jakiegoś pociągu czy przestawiłem zwrotnice, po za tym zwrotnice w drodze przebiegu powinny być utwierdzone więc ich przestawienie powinno być nie możliwe, a jeżeli chodzi o inne zwrotnice nic teoretycznie nie powinno się stać 😉

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Cześć!

Słuszna uwaga - rzeczywiście klawisz PPM służący do obracania widoku kamery wywołuje akcję wyciągania przycisku na pulpicie kostkowym, kiedy ukryty kursor przejedzie przez taki przycisk. Usuniemy ten błąd w jednej z nadchodzących aktualizacji.

 

#888

Link to comment
Share on other sites

No tak. Rozumiem
Tylko że jednak jest to błąd. Na drodze utwierdzonej nie przestawisz rozjazdu, ok.
Według mnie jest to do poprawy, bo nie chodzi o to żebym za każdym razem odchodził od pulpitu. Skoro nie ma kursora to nie powinien nic przestawiać.
A takie bieganie po nastawni żeby obrócić kamerę jest upierdliwe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy