Jump to content

Niedziałający czat głosowy


Shiway

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Mam problem z komunikacją głosową. Mam poprawnie skonfigurowany mikrofon w Windowsie, gra w głównym menu dźwięków również go widzi. Niestety w trakcie samej gry w trybie wielu graczy, po naciśnięciu klawisza przypisanego do czatu głosowego, nic się nie dzieje. Przycisk nadawania nie podświetla się na zielono. Inni gracze również mnie nie słyszą. Dzieje się tak zarówno w trybie maszynisty, jak i dyżurnego ruchu. Czy ktoś z Was zna rozwiązanie tego problemu? 

Pozdrawiam Serdecznie! 🚅

Screenshot_1.png

Edited by Shiway
Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam, że akurat jesteś poza zasięgiem radia. Na przykład na Południowym tak jest, że nie działa gadanie, dopóki maszynista jakiś nie przyjedzie, bo Południowy ma kanał 5, a Główny i reszta 2, więc nie pogadacie 🙂

Link to comment
Share on other sites

W dniu 11.02.2023 o 22:30, Shiway napisał(a):

Cześć wszystkim!

Mam problem z komunikacją głosową. Mam poprawnie skonfigurowany mikrofon w Windowsie, gra w głównym menu dźwięków również go widzi. Niestety w trakcie samej gry w trybie wielu graczy, po naciśnięciu klawisza przypisanego do czatu głosowego, nic się nie dzieje. Przycisk nadawania nie podświetla się na zielono. Inni gracze również mnie nie słyszą. Dzieje się tak zarówno w trybie maszynisty, jak i dyżurnego ruchu. Czy ktoś z Was zna rozwiązanie tego problemu? 

Pozdrawiam Serdecznie! 🚅

Screenshot_1.png

To nie jest problem. Chodzi o to, że czat głosowy działa od odległości 18 km przed stacją i do 18 km za stacją. Także wszystko jest ok 

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy