Jump to content

GamerTagi na czacie


Recommended Posts

Jak dla mnie to na czacie powinna się wyświetlać tylko godzina, nr pociągu i nastawnia dyżurnego ruchu oraz treść wiadomości, bez gamertagów. Przez gamertagi czat jest trochę mniej czytelny, a informacja jaki gamertag prowadzi pociąg lub obsługuje nastawnię jest do niczego i nikomu niepotrzebna.

Poniżej zaśmiecony czat (fot.1) i czat bez gamertagów (fot.2).

 

 

 

czat.jpg

czatwyczyszczony.jpg

Edited by Arek
  • I disagree 4
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

A ja nie zgadzam się ze gametag jest niepotrzebny. Świadomość że nie jest się anonimowym moderuje treści na czacie. Numery są bezosobowe - tagi pozwalają na pewne wyrażenie swojej osoby w grze co w multi też jest ważne. Poza tym jak dla mnie pozwalają szybciej orientować się kto co mówił w poszczególnych wątkach, same numery się powtarzają i niewiele mówią


Myslałem nawet czy nie pójść dalej i nie dodać gametagu nad mijanymi pociągami (oczywiście z opcją wylączenia wyświetlania!) Dla wielu takie "udoskonalenie" pomogłoby się integrować i budować spoleczność użytkowników symulatora  

Edited by krzysk
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

W dniu 5.02.2023 o 13:01, krzysk napisał(a):

"A ja nie zgadzam się ze gametag jest niepotrzebny. Świadomość że nie jest się anonimowym moderuje treści na czacie. Numery są bezosobowe - tagi pozwalają na pewne wyrażenie ..."

No oczywiście, mile widziana jest każda opinia. Jednakże to nie jest czat towarzyski i w zamiarze ma służyć do komunikacji w prowadzeniu ruchu kolejowego, a w moim przekonaniu jak już napisałem w pierwszym poście, gamertag generuje chaos. Dodatkowo, gamertag możesz zmieniać dowolną ilość razy co sprawia, że nie jest on spersonalizowany.

Edited by Arek
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy