Jump to content

Nowy punkt dla dyżurnych.


Recommended Posts

Ja myślę że znalazło by się kilka priorytetów dodatkowo.
Ok mogę przyjąć że Sosnowiec Południowy to też priorytet ale czy Łazy, oraz Łazy Ła, do takich nie należą ? 
Wydaje mi się że spokojnie można poczekać i wprowadzić te trzy punkty jednocześnie. Sosnowiec Południowy, Łazy Ła oraz Łazy. To byłoby naprawdę coś. Coś co byśmy odczuli w grze, przynajmniej tak mnie się wydaje. Do momentu gdzie nie ma żadnych lokomotyw spalinowych i jako tako manewrów się nie przeprowadza. To tory nad którymi nie wisi Trakcja powinny być odgórnie zablokowane aby nie można było tam posłać jakiegoś elektryczka, bo to troszke głupio wygląda to raz a dwa jeśli taki elektryk by wyjechał na rozjazda spod trakcji po pentograw by pięknie wystrzelił i może by zdążył go złożyć nim wróciłby pod trakcję ale hmm, nie sądzę. A jakie szkody by były 🙂
Jednak najważniejsze to to że maszyna nagle by przestała pracować, na pewno silniki trakcyjne by się wyłączyły. 

Ale się nie znam i niech bardziej uczeni w dziele mechanika mnie pouczają 🙂 

A i jeszcze jedno. Na posterunkach gdzie jest sterowanie cyfrowe do semaforu czy też rozjazdu. Chyba generalnie do każdego urządzenia jakie można obsługiwać mogę przypiąć tabliczkę żeby sobie coś opisać.
Taka funkcjonalność na urządzeniach przekaźnikowych też powinna być, wielokrotnie przeglądając materiały FOTO z nastawni przekaźnikowych widać w diabły karteczek poutykanych na przyciskach od semaforów itp. na pulpitach kafelkowych 🙂  To by było całkiem fana sprawa 🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy