Jump to content

Zachowanie AI


Recommended Posts

Miałem dzisiaj sytuację gdzie jechałem Pendolino i przez jakiegoś zamotanego dyżurnego złapałem kilka minut opóźnienia, potem jechałem z rozkładową 200 km/h i przed dwoma posterunkami sterowanymi przez AI musiałem zwalniać bo na SBL miałem sygnał S3 a potem następny S5, przed mijaniem tego drugiego pojawiła się informacja że mam sygnał S2 a ja miałem już prędkość około 100 km/h przez co złapałem 9 minut opóźnienia. Czy nie można byłoby zrobić tak że AI wcześniej reagowałoby na przejazd EIP żeby nie trzeba było tak zwalniać i tracić czasu? 

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Boty tez potrafia zrobic cos takiego tym pierwszym po lewej przyjechałem i stoi tam od jakiś 40 min , pozniej tym 2 za nim in stoi jakies 25 min i teraaz tym po prawej i nim tez stalem 😄 a zaznaczam ze z nikim nie było ani jednej mijanki nikt mnie nie mijal ani nie jechal itp itd , po prostu bot doszedl do wniosku ze zrobi sobie korek i tak do restartu a skladów przbywalo 😄 takze to co piszesz to żadna nowość, mam wiele takich screenów szczegolnie z okolic WWA jak boty robia korkii i opoznienia i nie wazne czy REGIO czy Pospiech czy EIP


https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/2029469358256964794/8A992C0246FC388FA45C5487760EFBD56C094C43/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, tomnord15 napisał(a):

Miałem dzisiaj sytuację gdzie jechałem Pendolino i przez jakiegoś zamotanego dyżurnego złapałem kilka minut opóźnienia, potem jechałem z rozkładową 200 km/h i przed dwoma posterunkami sterowanymi przez AI musiałem zwalniać bo na SBL miałem sygnał S3 a potem następny S5, przed mijaniem tego drugiego pojawiła się informacja że mam sygnał S2 a ja miałem już prędkość około 100 km/h przez co złapałem 9 minut opóźnienia. Czy nie można byłoby zrobić tak że AI wcześniej reagowałoby na przejazd EIP żeby nie trzeba było tak zwalniać i tracić czasu? 

Najlepiej zewować boty ze 2 km od wjazdowego, wtedy szybciej układają przebiegi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy