Jump to content

Zasady odblokowywania się trudniejszych stacji w trybie dyżurnego ruchu


Ajejek

Recommended Posts

W momencie próby objęcia dyżuru w miejscu, który wymaga od dyżurnego większego zaangażowania w prowadzenie ruchu, wyświetla mi się kłódka, napis jest koloru szarego, a obok napisane jest 0,2h. Jest to dla mnie o tyle dziwne, że spędziłem w trybie dyżurnego już sporo czasu i na pewno była to większa wartość niż 0,2h. W związku z tym chciałbym się zapytać w jaki sposób nalicza się czas, który wymagany jest do odblokowania danego posterunku?

Edited by Ajejek
Link to comment
Share on other sites

@Ajejek Domyślam się, że wiesz 😉 Bardziej mnie zafascynował fakt, że więcej zachodu z pisaniem wątku niż te 12 min w spokoju np. we Włoszczowej 🤣 Szczególnie między za pięć pełnej godziny, a 10-15 po niej. Akurat te 12 minut by pykło. 

Ja te kłódki zdjąłem właśnie w sposób dość ułomny, bo usiadłem we Włoszczowej na prawie 5 godzin (gdzie wiemy, że co godzinę są te 20 minut przerwy), potem jeszcze troszkę w Dąbrowie Górniczej i... Zawiercia, Sosnowce i inne kobyły stoją przede mną otworem. Także kłódki kłódkami 😏   

W Zawierciu usiadłem na... chyba dwie godziny, coś koło tego. Dało radę, ale było ciężko - trochę mózg się zagotował. 

Edited by en57
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy