Jump to content
New timetable on the servers / Nowy rozkład jazdy na serwerach ×

Recommended Posts

Posted

Podczas służby na stacji Dąbrowa Górnicza zauważyłem że czas na GUI jest inny niż prezentowany w SWDR.20230124212700_1.thumb.jpg.c2be57db61efa8cb81d2c4035be10ff2.jpg20230124212701_1.thumb.jpg.0e6faf819189cc49fc7471b865e98f83.jpg

  • SIMRAIL Team
Posted
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy