Jump to content

Przerywanie dźwięku


Wonsek

Recommended Posts

  • SIMRAIL Team

Możliwe, że związane związane też z Windowsem i jego "wspaniałą" funkcją wyciszania dźwięków podczas komunikacji, bo komponent z komunikacji głosowej czasami jest rozpoznawany przez Windows jako w ten sposób.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Sui napisał(a):

Możliwe, że związane związane też z Windowsem i jego "wspaniałą" funkcją wyciszania dźwięków podczas komunikacji, bo komponent z komunikacji głosowej czasami jest rozpoznawany przez Windows jako w ten sposób.

O, gdzie to sprawdzić?

Jeżeli chodzi o to co na screenie poniżej, to strzał nie był trafiony.
image.png.2b32c5063a17fb031a21f0157deef213.png

Edited by Wonsek
Link to comment
Share on other sites

U mnie problem z syreną na ep07 jest trochę inny. Otóż gdy wciskam klawisze od syreny , obojetnie czy niski czy wysoki ton , dzwięk odgrywa 2 razy , raz przy wciśnięciu a drugi raz przy puszczaniu klawisza.

Link to comment
Share on other sites

Nagrałem na czym polega problem. Muzyka leci z youtube, można zauważyć że wyciszanie dotyczy całego systemu. Dźwięk musiałem nagrać telefonem bezpośrednio ze słuchawek, bo na nagraniu z OBS'a błędu nie słychać, jakby to był problem z samymi słuchawkami. Nie występuje on jednak w innych aplikacjach ¯\_(ツ)_/¯.

Chodzi o 0:12, 0:21 i 0:25.
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • SIMRAIL Team
W dniu 10.12.2022 o 20:01, Arti napisał(a):

U mnie problem z syreną na ep07 jest trochę inny. Otóż gdy wciskam klawisze od syreny , obojetnie czy niski czy wysoki ton , dzwięk odgrywa 2 razy , raz przy wciśnięciu a drugi raz przy puszczaniu klawisza.

Czyli jak trzymasz nie odgrywa się środkowa część zapętlona? Czy po puszczeniu odgrywa się jeszcze raz początek?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy