Jump to content

[Łazy Łc] [PL8] Poodkręcane blokady i niepoprawnie podświetlone szczeliny


okles92

Recommended Posts

Hej,

dziś na Łc na PL8 spotkałem się z taką dziwną sytuacją, mianowicie wszystkie blokady w/z kierunku DGZ były totalnie odwrócone, jak na poniższym filmiku.

Udało mi się przekręcić z powrotem te na torach nr 1 i 3, jednak mam takie problemy:

1. Blokada na torze nr 3 cały czas mryga - co to oznacza?

2. Blokada na torze nr 2 również mryga i nie jestem w stanie odwrócić jej kierunku/zwolnić jej nawet, jak jest wolna.

3. Tory nr 2 i 4 mają ustawioną blokadę w niepoprawnym kierunku (do DGZ zamiast od), a pomimo tego pociągi poruszają się po niej w poprawnym kierunku. Mam np. pociąg 40678 pod semaforem W2 z kierunku DGZ i mogę mu podać wjazd, pomimo tego, że blokada jest odwrócona w przeciwnym kierunku (i nie mam możliwości jej odkręcić). Szczeliny mrygają na biało, a pomimo tego po najechaniu na nie wyświetlana jest informacja o obecności na tym odcinku pociągu. Dokładnie to samo dzieje się na torze nr 4.
image.thumb.png.936f584ddd2450eb8f0cccbca98657c6.png

Pozdrawiam,
Łukasz

 

Edited by okles92
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Administrator napisał(a):

Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.

Możecie dać linka do zduplikowanego zgłoszenia? Jestem ciekaw odpowiedzi na moje pytania, bo mnie intrygują ;). 

Z góry dzięki! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy