Jump to content

Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - tor częściowo bez trakcji


Cojapacz

Recommended Posts

Cześć,

jadąc dziś ze stacji Sędziszów pociagiem towarowym na stacji Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce zostałem skierowany na boczny tor, mocno nieużywany. Pomijam, że był za krótki jak na długość pociągu, ale na końcu spotyka nas takie zaskoczenie - brak trakcji:

 image.thumb.png.caf2c8e98ff3ea8ca1cb12c19b67cf9e.png

 

Niby można sobie poradzić - rozpędzić się tyle, ile się da, złożyć pantograf i przejechać ten odcinek (nie wiem co się stanie jak najedzie się na niego z podniesionym :D) ale pytanie - czy to je bug czy to je "ficzer" 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Cojapacz napisał(a):

Cześć,

jadąc dziś ze stacji Sędziszów pociagiem towarowym na stacji Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce zostałem skierowany na boczny tor, mocno nieużywany. Pomijam, że był za krótki jak na długość pociągu, ale na końcu spotyka nas takie zaskoczenie - brak trakcji:

 image.thumb.png.caf2c8e98ff3ea8ca1cb12c19b67cf9e.png

Niby można sobie poradzić - rozpędzić się tyle, ile się da, złożyć pantograf i przejechać ten odcinek (nie wiem co się stanie jak najedzie się na niego z podniesionym :D) ale pytanie - czy to je bug czy to je "ficzer" 😄 

Zgłosiłem to w ramach kierowania pociągów na tory zamknięte. Sam brak sieci trakcyjnej jest w tym miejscu poprawny.


 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy