Jump to content

Możliwość przejechania za S1


Melok

Recommended Posts

Dzisiaj na serwerze PL2 dotarłem po 17 do Katowic i zastałem zablokowaną stację. AI nie wypuszczało z mapy żadnego pociągu, więc bliżej restartu serwera postanowiłem trochę potestować czy błędy przejeżdżania na S1 zostały zalatane. Próbowałem kilkadziesiąt razy i dwa razy mi się udało. Za pierwszym razem zacząłem powoli podjeżdżać do semafora i zatrzymałem się jak odległość do niego była równa 0m. Wtedy bardzo powoli, cykając nastawnikiem, wychyliłem lokomotywę za semafor i sygnał zniknął z interfejsu, a w jego miejsce wskoczył następny. Udało się przejechać S1. Pojechałem dalej rozpruwając zwrotnice, przebieg ewidentnie nie był dla mnie przygotowany więc gra nie powinna pozwolić mi jechać dalej. Natrafiłem na jadący z przeciwka pociąg towarowy, w związku z czym cofnąłem w perony. Tutaj postanowiłem spróbować jeszcze raz. W międzyczasie gracz obok też zdołał zrobić to samo i pojechał na S1. Mnie tym razem semafor uparcie nie chciał przepuścić i cofał za każdym razem. Po kilku próbach spróbowałem innej metody: rozpędziłem skład do 3-4 km/h i wrzuciłem nawrotnik na 0. W tym stanie lokomotywa bez problemu przetoczyła się obok semafora i mogłem po raz kolejny przejechać S1, natrafiając na skład towarowy który się zablokował. Tam udało mi się wywołać kolejny błąd, ale to opiszę w oddzielnym wątku. Dołączam log z końcówki gry

SimRail_log_2023-01-20_16-58-47.zip

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy