Jump to content

Scenariusz EIP Katowice-Warszawa, błąd w Idzikowicach - brak możliwości ukończenia scenariusza


Tadeusz Hajto

Recommended Posts

Załączam log z wczorajszego przejazdu Scenariusz EIP Katowice-Warszawa.

Problem:
Dojeżdżając do Idzikowic (w górnym prawym rogu miałem informację o tym, że będzie przystanek, a na rozkładzie jazdy była osobno godzina przyjazdu i odjazdu), w pewnym momencie w górnym prawym rogu pojawiła się nazwa następnej stacji (Strzałki), bez informacji o pominięciu punktu zatrzymania w Idzikowicach, tak jakbym odbył przystanek, a nie mijałem żadnych peronów. Na semaforze w okolicach wyjazdu z Hali Napraw miałem S1. ZEW1 i ZEW3 nic nie dawało, żadnych komunikatów. Po przestaniu kilku minut na S1 bez żadnych komunikatów, uznałem że scenariusz się zbugował i musiałem zakończyć przez wyjście do głównego menu.
Proszę o analizę czy jest to błąd scenariusza/symulatora, czy jakiś błąd z mojej strony.

SimRail_log_2023-01-15_17-08-13.txt

Link to comment
Share on other sites

Dziś przejechałem tą trasę drugi raz, sytuacja się powtórzyła, ale postanowiłem przeczekać do planowej godziny odjazdu, i semafor zmienił się na S2. Przydałaby się jednak jakaś informacja od dyżurnego po wciśnięciu ZEW, że będzie postój, bo z Włoszczowej do Idzikowic można łatwo nadrobić 10 minut względem rozkładu przestrzegając przepisów.
Podsumowując: scenariusz da się ukończyć, ale tamta sytuacja, gdzie trzeba czekać 10 minut pod semaforem może zdezorientować.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy