Jump to content

[MAPA] Zawiercie - brak krzyżownic na niektórych przecięciach torów


Barterbly

Recommended Posts

Cześć,

Na stacji Zawiercie dostrzegłem brak wymodelowanych krzyżownic na przecięciu się torów (takich samych, jakie są obecne na zwrotnicach w tle). Logów nie załączam, gdyż chyba w tym przypadku nie są potrzebne. Jeżeli jednak są wymagane, to dajcie proszę znać.

Nie miałem możliwości weryfikacji, czy w innych miejscach o takim samym typie przecinania się torów jest tak samo, lub w innych miejscach na trasie.

Zawiercie_brak_krzyżownic.png

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Jeżeli chodzi o brak detali, to coś mi się wydaje ze to jest problem z system który zajmuje się LOD. Dla nas użytkowników AMD nie rysuje większości podkładów, i wiele innych rzeczy, plus mnóstwo ludzi notowało podobne sprawy. 

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Podkłady nie są powiązane z krzyżownicami. Do podkładów jest osobny mechanizm renderowania by robić to maksymalnie optymalnie, który się nie lubi z AMD jak widać. Krzyżownice były generowane ręcznie i niektóre miejsca pewnie zostały przeoczone albo się nadpisały przy poprawkach czegoś obok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No niektóre z tych miejsc wydają się być bardzo "ciasne" na upychanie krzyżownic. Zwłaszcza, że szyny odbojowe pochodzące z zwrotnic, czasami wchodzą już w inny tor 😉

Edited by Barterbly
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy