Jump to content

Zachowanie nastawnika jazdy w EP07


Recommended Posts

Otóż występuje dość dziwne zachowanie nastawnika jazdy w EP07. Przy wciśnięciu shift i - do szybkiego zejścia z pozycji czasem nastawnik schodzi do zera i zaczyna ponownie wchodzić na wyższe pozycje jazdy samoistnie. Tak samo raz kliknę shift i + do wejścia szybkiego na wyższe pozycje jazdy i raz nastawnik dochodzi do 28 i się zatrzymuje a raz po 28 pozycji wolniej wchodzi na następne. Czy nie można byłoby zrobić tak, że przy próbie szybkiego wejścia na pozycje wyższe nastawnik zawsze dochodził do 28 i trzeba byłoby kliknąć jeszcze raz żeby doszedł do 43 pozycji? Ułatwiłoby to jazdę i zapobiegłoby wywaleniu nadmiarowego.

Link to comment
Share on other sites

Nie zauważyłem problemu. Obecnie jak trzymasz Shift- to zchodzi do 0, a jeżeli wciskasz Shift- to tylko do następnej pozycji bezoporowej, czyli 43 -> 28 -> 0. Shift+ działa odwrotnie. Przeskakuj na 43 po 55 kmh - nie będzie nadmiarowego, a do tej prędkości używaj bocznikowania na 28ej.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale u mnie tak się dzieje i mam w miarę nowego laptopa więc to nie wina klawiatury. Nie jest to właściwe zachowanie i zdarza się praktycznie cały prawie cały czas. Problem jest przy wciskaniu równocześnie shift i - .

Edited by tomnord15
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy