Jump to content

[ED250] Przenikanie przez stoliki w wagonie barowym + nieintuicyjne zamykanie drzwi służbowych


okles92

Recommended Posts

Hej,

w pendolino w wagonie restauracyjnym gracz przenika przez stoliki.

Dodatkowo, zamykanie drzwi służbowych jest nieintuicyjne, bo trzeba kliknąć na 'otwór', a nie na skrzydło, co jest mocno nieintuicyjne. Nie da się tego ustawić w obydwu opcjach? 😉

Pozdrawiam,
Łukasz

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

W obydwu raczej nie, bo trigger może być tylko jeden. Albo na drzwiach albo na dziurze.
Stoliki musiałem przegapić. Nakreśliłem bryłę i o nich zapomniałem. Dodałem im kolizję, bo raczej nie powinny blokować przejścia gracza.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Stele napisał(a):

W obydwu raczej nie, bo trigger może być tylko jeden. Albo na drzwiach albo na dziurze.
Stoliki musiałem przegapić. Nakreśliłem bryłę i o nich zapomniałem. Dodałem im kolizję, bo raczej nie powinny blokować przejścia gracza.

Co do drzwi służbowych - z tym może też warto coś zrobić? Wchodząc od strony przedziału do służbówki, jest taki podpis: 🙂

image.thumb.jpeg.9585b6c7ed79e77a7cea30911ff25eb2.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Tam brakowało drzwi w pewnym momencie i było łatane przy braku przedziału służbowego w słowniku. Wypada poprawić. Na przyszłość zakładaj osobne issue by system mógł pozakładać zgłoszenia wewnętrzne. Teraz zrobię ręcznie.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Stele napisał(a):

Tam brakowało drzwi w pewnym momencie i było łatane przy braku przedziału służbowego w słowniku. Wypada poprawić. Na przyszłość zakładaj osobne issue by system mógł pozakładać zgłoszenia wewnętrzne. Teraz zrobię ręcznie.

Jasne, będę tak robił, nie chcialem Wam spamować forum, bo i tak dziś skutecznie to robię :).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy