Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

NVIDIA GeForce Now


PogromcaCzasu666

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Super! Kupione!

Pozbyłem się komputera z domu, gram tylko na GeForce NOW. 

Dziękuję, że ktoś pomyślał o tej opcji dla tego symulatora.

 

Z niecierpliwością czekam jeszcze na sterowanie padem, żeby wygodnie na kanapie sobie pociąg prowadzić... 🙂

Edited by Robinus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma ktoś może problem że wywala was z sesji tuż przed wjazdem do Katowic? Jechałem 3 razy do Katowic i 3 razy praktycznie w tym samym miejscu wywala mnie z sesji. Jest na to jakieś rozwiązanie czy problem występuje tylko u mnie? Wykluczam pogorszenie się jakości sieci internetowej bo mam stałe łącze przez LAN. 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 14.03.2023 o 11:41, Dany16 napisał(a):

Dzień dobry
ten sam problem u mnie dziś rano
Tłumaczenie Google

 

Hello, I found a solution. It turned out that simrail has problems displaying full resolution textures and it crashes the game. Reduce the settings: texture resolution and set it to 1/2 resolution. It seems to have helped me.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
W dniu 25.03.2023 o 14:01, Shadii napisał(a):

Też mam ten problem, gdy się zbliża generalnie do większych miast np. Sosnowiec/Katowice lub Warszawa. Freezuje i tyle z rozgrywki.

Zrob tak jak w poscie powyzej, zredukuj tekstury do polowy, u mnie pomoglo a mialem crash i jako maszynista i jako dyzurny.

Odkad zmienilem ustawienia nie mialem problemu

Link to comment
Share on other sites

W dniu 10.04.2023 o 19:34, Sobolaqe napisał(a):

Zrob tak jak w poscie powyzej, zredukuj tekstury do polowy, u mnie pomoglo a mialem crash i jako maszynista i jako dyzurny.

Odkad zmienilem ustawienia nie mialem problemu

Zmieniłem rozdziałkę z pełnej na 1/2 i jest okej, ale dzięki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy tylko ja posiadam problem, że bez znaczenia jaki pociąg wybiorę to w przeciągu 40 minut crash? Tylko i wyłącznie problem ten występuje na platformie GeForce i tylko podczas jazdy pociągiem, będąc w trybie dyżurnego wszystko działa jak należy i nie wyrzuca 

Edit: nie zauważyłem reszty odpowiedzi 

Edited by Average Perła Connoisseur
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy korzysta ktoś z GeForce Now w subskrypcji priority? Wystarcza to by włączyć DLSS w wersji ultra aby nie było pływania i migotania terenu w oddali przy rozsądnej ilości FPS oraz czy nie zrywa połączenia w trakcie przejazdu przez Warszawę czy Katowice?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
W dniu 7.06.2023 o 13:49, Michał_Wx napisał(a):

Czy korzysta ktoś z GeForce Now w subskrypcji priority? Wystarcza to by włączyć DLSS w wersji ultra aby nie było pływania i migotania terenu w oddali przy rozsądnej ilości FPS oraz czy nie zrywa połączenia w trakcie przejazdu przez Warszawę czy Katowice?

Ja korzystam z Ultimate, serwer polski EU East - WAW 01, gdzie ping na światłowodzie jest poniżej 10 oraz gram w jakości 3440x1440 UW QHD, z częstotliwością ustawioną na 120fps, z Reflex, HDR, 10bit kolor (zużywa na godzinę 16GB), działa perfekcyjnie i jakość jest powalająca obecnie, do tego co można było uzyskać wcześniej na innych serwerach. Obecnie serwer w Warszawie zmienił jakość GFN dość znacznie, działa to tak jak powinno, tzn tak jak to odbierali inni w Europie.

 

w SimRail na szlaku często 80-100fps, za to blisko miast dużych schodzi do 40fps, a tak jest ponad 60fps

SimRail - The Railway Simulator 2024.08.24 - 19.58.33.05.gif

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Conrad napisał(a):

Ja korzystam z Ultimate (...)

Zdaje się że kolega powyżej zgłosił problem z Priority a nie z Ultimate. Ale cieszymy się że na Ultimate nie masz problemów.

@Biggus Dickus zgłaszałeś buga na forum? To może być problem z optymalizacją, a w tym przypadku wątpliwe aby pojawił się w miarę szybko jakiś bugfix. . Ktoś polecał obniżenie rozdzielczości tekstur do 1/2 - do Grochowa na Priority przejechałem bez problemu. 

Edited by PL_Andrev
Link to comment
Share on other sites

Z "Priority" jest taki problem, że maksymalnie ma 1080p oraz słabsze karty RTX, więc jeżeli wiemy, że SimRail lubi mocny sprzęt, tutaj "Ultimate" z RTX 4080 rozwiązuje większość problemów i pozwala bez ograniczeń korzystać, patrz na rozdzielczość 5mln px generowane bez problemów.

Edited by Conrad
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy