Jump to content

Kilka nowych podpowiedzi


MALECKI

Recommended Posts

Witam. Kilka nowych podpowiedzi ode mnie:

- jest za mało ludzi na peronach, a ci, którzy są, nie są często zainteresowani wsiadaniem do pociągu. W takich Katowicach powinno być dużo ludzi na peronie i kolejka do wsiadania. Nie ma tego.

- przejąłem pociąg EC prowadzony przez bota. W środku nie ma podróżnych. Zaburza to imersję w trakcie grania.

- nie ma maszynistów za fajerą. Patrzę na swój pociąg, patrzę na pociąg kolegi i nie ma tam ludzika na miejscu maszynisty. Trzeba tam kogoś posadzić

- jest jedna stacja na odcinku Myszków - Zawiercie (nie pamiętam teraz nazwy) która za każdym razem karze mnie -1000 pkt za brak zatrzymania, a marszruta tego nie pokazuje. Trzeba to naprawić. Może inny użytkownik podpowie nazwę stacji?

 

Pozdrawiam. I odsyłam do moich wcześniejszych uwag. Kilka zostało wziętych pod uwagę, za co dziękuję, a kilka jeszcze czeka na realizację, jak ufam 😉 Pozdrowienia dla ekipy i testerów.

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, MALECKI napisał(a):

- jest jedna stacja na odcinku Myszków - Zawiercie (nie pamiętam teraz nazwy) która za każdym razem karze mnie -1000 pkt za brak zatrzymania, a marszruta tego nie pokazuje. Trzeba to naprawić. Może inny użytkownik podpowie nazwę stacji?

Już sobie przypomniałem. Jest to Chruszczobród.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy