Jump to content

Sposób zakończenia służby


EP09
Go to solution Solved by uetam,

Recommended Posts

Już kilka osób zwróciło na to uwagę, więc i ja się dołączę... We wszystkich dostępnych symulatorach zawsze irytował mnie ekran: zakończyłeś scenariusz, uległeś wykolejeniu, przejechałeś sygnał stój. Ekran ten kończy wszystko. Zbudowaliście bardzo realistyczny symulator, ale w realu "Maszynista nie kończy służby ekranem" i nie urywa mu się potem film. Wolałbym stanowczo zjechać do szopy, albo za karę na bocznicę, wyjść na peron i zrobić fotki składu czy też skoczyć do dyżurnego na kawkę 😉 Nieważne. Po prostu niech ten scenariusz się nie kończy jak uciął nożem. Niech gracz zdecyduje kiedy zakończy symulację. Nawet jeśli miałby tylko możliwość stania, słuchania wentylatorów siódemki i podziwiania widoków. Tak będzie ciekawiej

Poza tym...   Miałem już wiele godzin naprawdę świetnej zabawy. Często zapominałem, że to symulator. Chyba przestanę spać i chodzić do pracy. Lepiej za nastawnikiem… Dzięki za super symulator!!! ❤️❤️❤️ Oby tak dalej! Powodzenia!

  • Like 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
  • Solution

Hej, na te chwile scenariusze kończą się na szlakach gdyż nie chcieliśmy jeszcze bardziej utrudniać jazdy graczom i prowadzenia ruchu dyżurnym. Docelowo myślimy o serwerach realistycznych gdzie aby wyjechać pociągiem trzeba będzie wykonać manewry.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy