Jump to content

Dąbrowa Górnicza wyjazd - zła prędkośc na semaforze przy wyjeździe na Sz


WESOLA MORDA

Recommended Posts

6 minut temu, Przemek97przemek napisał(a):

Przy wyjeździe na sygnał zastępczy na szlak z samoczynna blokadą liniową obowiązuje 20 km/h do pierwszego semafora sbl z sygnałem zezwalającym. Wszystko jest w porządku.

Nie do końca jest w porządku... Przed minięciem semafora GUI wyświetla, że jazda od tego semafora ma się odbywać z prędkością 40km/h, a po minięciu wyświetlana jest aktualna prędkość 20 km/h.  

Link to comment
Share on other sites

W dniu 25.12.2022 o 17:09, nULL napisał(a):

Nie do końca jest w porządku... Przed minięciem semafora GUI wyświetla, że jazda od tego semafora ma się odbywać z prędkością 40km/h, a po minięciu wyświetlana jest aktualna prędkość 20 km/h.  

40 km/h masz bo wjazd do stacji odbywał się na sygnał zastępczy i prędkość obowiązuje do semafora wyjazdowego , a na wyjazdowym też masz Sz i za nim obowiązuje prędkość 20 km/h do minięcia czołem semafora wskazującego wolna droga, wyjazd na Samoczynną Blokadę Liniową

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Paweł M. napisał(a):

40 km/h masz bo wjazd do stacji odbywał się na sygnał zastępczy i prędkość obowiązuje do semafora wyjazdowego , a na wyjazdowym też masz Sz i za nim obowiązuje prędkość 20 km/h do minięcia czołem semafora wskazującego wolna droga, wyjazd na Samoczynną Blokadę Liniową

Nie zrozumiałeś treści posta... GUI obok ikonki semafora pokazuje, że ograniczenie wynosi 40km/h za semaforem WYJAZDOWYM. Po jego przekroczeniu w dolnym prawym rogu mamy 20km/h, czyli jest rozbieżność. A wjazd - o ile dobrze pamiętam - jest na sygnał S5.

  • Like 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy