Jump to content

Obsługa bocznic, pociągi "charterowe" i własne plany relacji pociągów


Nathan

Recommended Posts

Manewry to duży aspekt na kolei. Co z obsługą bocznic, formowaniem składów, przestawianiem wagonów, obsługą bocznic? Czy w pełnej wersji będzie taka możliwość?

Czy będzie możliwość formowania własnych planów dla potrzeb np. pociągów zdawczych, podsyłów wagonów itp?
 

  • Like 5
  • I agree 6
Link to comment
Share on other sites

Rękami i nogami podpisuję pod tym, żeby takie opcje jak wyżej wprowadzić. Wtedy miałoby to fajny potencjał do zabawy w jakiegoś wirtualnego przewoźnika.

Oczyma wyobraźni już widzę to planowanie przewozów, przerzucanie wagonów, załadunki i rozładunki 😍

  • Like 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Tak jeszcze myślę, wiem, że to może być lekka przesada, ale może dobrym pomysłem byłoby dodanie opcjonalnego systemu typu ISZTP (Internetowy System Zamawiania Trasy Pociągu)? Gracze mogliby zamawiać tam trasy, a konstruktor (osoby wybrane po jakiejś rekrutacji?) układałby trasę dla pociągu i ją zatwierdzał. Rozkład następnie pojawiłby się u dyżurnego w kąkuterze co zezwalałoby na jazdę.

Co wy na to ludziska? A co na to deweloperzy? 🤔

  • Like 2
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że dodanie możliwości jazdy składem zestawionym według własnego pomysłu jest niezbędna. Nie każdy lubi jeździć 3 wagonową TLKą czy towarkiem 1000t. Fajnym rozwiązaniem byłaby funkcjonalność spawnu składów jak w TD2. 

Edited by Husarz
  • I agree 7
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Husarz said:

Myślę, że dodanie możliwości jazdy składem zestawionym według własnego pomysłu jest niezbędna. Nie każdy lubi jeździć 3 wagonową TLKą czy towarkiem 1000t. Fajnym rozwiązaniem byłaby funkcjonalność spawnu składów jak w TD2. 

Zgadzam się z tym w 100% 

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie fantastyczny pomysł - ile by tras nie zrobili z czasem bedzie to tylko jazda  od A do B. Prace manewrowe - podstawianie skladów - załadunek - szykowanie taboru do wyjazdu np spalinówka która oczywiście powstanie?:)) prawda deweloperyyyy :))) bo powstania tak?:)))

  • Like 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy