Jump to content

Problemy z nakładaniem się GUI, przewijaniem rozkładu jazdy, pasażerami w wagonach


D154573R

Recommended Posts

Nie było mnie kilka dni, ale najświeższe obserwacje:

1. Aktualizacja wprowadza wymóg aktywności. Przykład nakładających się komunikatów.

image.png.a910edab9902c590bc2bf445a141c6a1.png\

2. Ponadto jak widać jest komunikat o zbliżaniu się do stacji, ale mam do niej bardzo daleko. Wyświetla się za wcześnie.

3. Odbicia w lustrach są rozmyte i migają.

image.png.ff2121cbe88446d08fa23d840bd21155.png

4. Gdy ta Pani przemieszczała się korytarzem to jej ręka przenikała przez drzwi.

5. Tylko w jednym wagonie są pasażerowie.

6. Pewnie już ktoś na to zwrócił uwagę, ale przy wysiadaniu z pociągu (3 na klawiaturze) przydałoby się wyjście na peron (jeśli dostępny), a nie na tory.

7. Kolejny scenariusz. Przejazd przez Sosnowiec do Sosnowiec Południowy, a kolejna stacja Będzin. Rozumiem, że źle mnie wyprawili. 

Tutaj dziwne zachowanie kilometrów do stacji oraz pasażer "goniący" pociąg:

Po jakimś czasie dojechałem do kolejnej stacji otrzymując wiele ujemnych punktów za przejazdy na kolejnych stacjach bez zatrzymania. Rozkład się nie zaktualizował.

image.thumb.png.001080f2e18d4d085b0b6d561c1db5b4.png

Dopiero dalej się zaktualizował:

image.png.70b83ef52c6248138939d587f0548f99.png

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Dziękujemy za zgłoszenie.

Jedna uwaga: Twoje zgłoszenie dotyczy zbyt wielu różnych aspektów symulacji - GUI, obsługi rozkładu jazdy, pasażerów. Na przyszłość prosimy o rozbijanie długich list na mniejsze wątki, z których każdy będzie dotyczył innego aspektu. Jest to dla nas duże ułatwienie, bo na podstawie wątków z forum tworzy się dla nas automatycznie lista zadań. Im konkretniejszy tytuł wątku, tym łatwiej jest nam później rodzielać zadania dla deweloperów zajmujących się daną dziedziną.

 

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy