Jump to content

Wbijanie poziomu za przejechane scenariusze i przycinki podczas hamowania EU07


__Zolnierz__

Recommended Posts

Cześć.

 

Zauważyłem pewien problem: Otóz Hamowanie składem ustawiłem sobie na Q i Z i gdy hamuje to przycina mi się cała gra, proszę wyrazic swoja opinie czy u was też tak się dzieje. (Komputer nie jest za słaby bo gram na full ustawieniach w 144fps) 

 

Drugi problem: Wbijanie poziomu za przejechanie Scenariusza, gdy miałem 9 lvl i ukończyłem trase to  lvl mi się zresetoał do poziomu 1. Jakie to ma znaczenie ? 

 

3 problem to trafiło mi się od wczoraj 2 raz że zielony semafor vmax predkośc i nagle kolejny 200m przed zmienia się  z zielonego na czerwony...

Edited by __Zolnierz__
Link to comment
Share on other sites

W dniu 20.12.2022 o 10:38, __Zolnierz__ napisał(a):

Cześć.

Zauważyłem pewien problem: Otóz Hamowanie składem ustawiłem sobie na Q i Z i gdy hamuje to przycina mi się cała gra, proszę wyrazic swoja opinie czy u was też tak się dzieje. (Komputer nie jest za słaby bo gram na full ustawieniach w 144fps) 

Tak się działo do czasu ostatniej aktualizacji. Obecnie już nie przycina przy używaniu hamulca (sprawdzone 22.12.2012), ale czasem przycina na kilka sekund przy innych aktywnościach.

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
W dniu 20.12.2022 o 10:38, __Zolnierz__ napisał(a):

Drugi problem: Wbijanie poziomu za przejechanie Scenariusza, gdy miałem 9 lvl i ukończyłem trase to  lvl mi się zresetoał do poziomu 1. Jakie to ma znaczenie ? 

@__Zolnierz__ Jesteśmy w trakcie playtestów. Wszystkie poziomy i punktacje zostaną wyzerowane przed wydaniem wersji do pełnej rozgrywki, a sam system będzie odpowiednio zaktualizowany. 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy