Jump to content

Skróty klawiszowe i rozkład jazdy


wikingkr

Recommended Posts

Czołem,

Wpadłem na pomysł paru propozycji, które mogą ułatwić rozgrywkę.

Oprócz wspomnianych w innym wątku skrótów klawiszowych (podświetlenie przyrządów, kabiny, nadmiarowy, odluźniacz) do tego proponowałbym możliwość kombinacji klawiszy typu shift + coś tam.

Kolejny mój pomysł to odrobinę rozbudować rozkład jazdy. W tym momencie mamy tam wyłącznie informacje o stacji, godzinie odjazdu oraz ewentualnym postoju. Widziałbym tam (jak zwykle w miarę możliwości:) takie informacje jak kilometraż czy kanał radia. Dzięki temu napewno łatwiej będzie się odnaleźć odnaleźć świeżozalogowanym na mapie i wiele innych korzyści to przyniesie .

Pozdrawiam

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Podepne sie pod temat zeby nie robic balaganu. Przydaly by sie skroty klawiszowe dla:

- zrzut ekranu bez UI

- nastawnik jazdy szybko +
- nastawnik jazdy szybko -

- hamulec pociagu hamowanie pelne

- hamulec pociagu pozycja jazdy

- odluzniacz 

- kanal radiowy +
- kanal radiowy -

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, wikingkr napisał(a):

Czołem,

Wpadłem na pomysł paru propozycji, które mogą ułatwić rozgrywkę.

Oprócz wspomnianych w innym wątku skrótów klawiszowych (podświetlenie przyrządów, kabiny, nadmiarowy, odluźniacz) do tego proponowałbym możliwość kombinacji klawiszy typu shift + coś tam.

Kolejny mój pomysł to odrobinę rozbudować rozkład jazdy. W tym momencie mamy tam wyłącznie informacje o stacji, godzinie odjazdu oraz ewentualnym postoju. Widziałbym tam (jak zwykle w miarę możliwości:) takie informacje jak kilometraż czy kanał radia. Dzięki temu napewno łatwiej będzie się odnaleźć odnaleźć świeżozalogowanym na mapie i wiele innych korzyści to przyniesie .

Pozdrawiam

Myślę, że najlepiej by było jakby był taki rozkład jak w irl, czyli na jaką blokadę jedziemy itd.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy