Odpalam Scenariusz Zgierz - Piotrków.
Wybieram 2x Kibel
Jestem w stanie przejechać na Letniej pogodzie, bez problemu. Lecz jeśli zmienię pogodę na Zime, bądź inną, wywala mi błąd "Brak Licencji", A sam Steam każe mi kupić DLC Łódź - Warszawa, poprzez wyskakujące okno. Nie zamierzam póki co.
Co mam zrobić w takim wypadku, bo już pytałem się na Disco, poradzono mi usunąć cały katalog SimKol. Reset steam, odpalenie bez zaznaczonego DLC, z zaznaczonym. Problem nadal występuje
SimRail_log_2026-05-23_13-52-49.txt