Jump to content

Pablo

Member
  • Posts

    9
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pablo

  1. od Starzyn wszystkie przejazdy drogowe 20 km/h , przed balicami wywaliło z gry !
  2. Na Multi z Warszawy taki sam problem z ETCS !
  3. po oblocie składu w Kozłowie jazda do Krakowa EP 07-135 - nastawnik w tył ( co powoduje że SHP działa po lewym !
  4. Nie zalicza stacji Parzniew , mimo zatrzymania ! (-1000 )
  5. Dzisiaj jechałem kibelkiem , też deszczu nie zbiera !
  6. U mnie też wycieraczki wody nie zbierają , a w spryskiwaczu płynu brak ! Pozdrawiam !
  7. Dzięki ! Pozdrawiam !
  8. mam brak odbicia w lusterkach , na YT oglądałem ten scenariusz i tam lusterka działają ? Pozdrawiam !
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy