Jadąc EIP 3510 z Krakowa do Warszawy, zapisałem grę gdzieś na wysokości Miechowa. Gdy po kilku dniach wszedłem na zapis, pojawiłem się w drugiej kabinie ED250 i ETCS jeszcze raz chciał ode mnie dane, a pociąg jechał w kierunku do tyłu od kabiny, w której się pojawiłem. Pojawić się powinienem w kabinie z przodu, a nie z tyłu. Mam takie przemyślenie, że to może być przez to, że na początku scenariusza jadę w perony i zmieniam kabinę. Nie zamieszczam zdjęcia, bo nie wiem, po co tutaj zdjęcie.