Jump to content

Sobocix

Member
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sobocix

  1. Jadąc EIP 3510 z Krakowa do Warszawy, zapisałem grę gdzieś na wysokości Miechowa. Gdy po kilku dniach wszedłem na zapis, pojawiłem się w drugiej kabinie ED250 i ETCS jeszcze raz chciał ode mnie dane, a pociąg jechał w kierunku do tyłu od kabiny, w której się pojawiłem. Pojawić się powinienem w kabinie z przodu, a nie z tyłu. Mam takie przemyślenie, że to może być przez to, że na początku scenariusza jadę w perony i zmieniam kabinę. Nie zamieszczam zdjęcia, bo nie wiem, po co tutaj zdjęcie.
  2. dziękuje wszystkim za odpowiedź
  3. Mam pytanie bo mam na myśli kupienie dlc łódź-warszawa tylko nie wiem czy zmieści sie na moim dysku może ma ktoś to dlc i może napisać ile waży cała gra z tym dlc lub samo dlc z góry dziękuje za poświęcony czas
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy