Jump to content

robert357 - W7 FTW

Member
  • Posts

    104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by robert357 - W7 FTW

  1. Oficjalne serwery mają to do siebie, że kiedyś zostaną wyłączone. Możliwość stawiania własnych serwerów niweluje ten problem na dłuższą metę, bo przeważnie zainteresowanie graczy grą multiplayer jest dłuższe niż pozwala na to budżet i opłacalność po stronie deweloperów. Jest wiele starych tytułów gdzie nadal są postawione serwery przez co nadal można się danym tytułem cieszyć. Już nie mówiąc o tym, że własne serwery dają większą elastyczność do stworzenia/znalezienia serwera który by odpowiadał konkretnej grupie graczy. To liczba graczy ogólnie decyduje o "żywotności" multiplayera, a nie ile osób siedzi na oficjalnych serwerach.
  2. Co do rozkładu jazdy. W demie jest normalny RJ w Traxxie, który leży na pulpicie. Zamiast przerabiać HUD można by było zrobić właśnie algorytm do generowania takich rozkładów i by się wyświetlał po prostu na kartce w kabinie. Dzięki temu dałoby się w końcu jechać z kompletnie wyłączonym HUDem.
  3. Brakuje wychylania się w fotelu maszynisty (np. pod WASD). W takim Traxxie czy EU07 jest kilka hebelków/przycisków które się chowają za elementami kabiny i żeby je kliknąć trzeba wstawać z fotela. Dodatkowo w SP demie jest (przynajmniej w misji towarowej) rozkład jazdy na pulpicie, który ciężko się czyta pod kątem. Takie nachylenie się z góry nad pulpitem oraz wychylenie lekko w lewo i prawo byłoby przydatne.
      • 1
      • I agree
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy