Jump to content

[Scenario] [TLK EU07-085] Katowice - Gdańsk Główny


bobikrk

Recommended Posts

 

Witam, 

Oddaję do testów pierwszy mój scenariusz, na którym poprowadzisz nocny TLK 45108

Po załadowaniu scenariusza należy nasłuchwiać ścieżek audio, scenariusz zawiera ścieżki dźwiękowe tylko w języku polskim.

Czas trwania to około 51 minut.

Scenariusz należy rozpakować do:
SteamLibrary\steamapps\common\SimRail\SimRail_Data\StreamingAssets\Sceneries

Hello,

I'm sharing my first scenario for testing, in which you'll be driving the night train TLK 45108.

After loading the scenario, please pay attention to the audio cues, as the scenario includes soundtracks only in Polish.

Duration: approximately 51 minutes.

The scenario should be unpacked to the following location: SteamLibrary\steamapps\common\SimRail\SimRail_Data\StreamingAssets\Sceneries

 

Robert.zip

Edited by bobikrk
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Scenariusz działa bez zarzutu.

Jeśli mogę dać uwagi, to sugeruję zmienić przyjazd w Zawierciu na 19:40, odjazd na 19:42. To realne w 100%, skoro nie jadąc z maksymalną prędkością dojechałem ok. 19:38 w pobliże Zawiercia. Inaczej, jak widać na screenach, jest opóźnienie w Myszkowie. Ale cały scenariusz jest idealny na egzamin z EU07 w grze, i świetny do relaksującej jazdy.

Plusik za dwa EU07-005 na początku.

Co mnie zaskoczyło, to zwlekanie w Katowicach z semaforem do ostatniej chwili. Ale semafor się podał, więc nic nie mogę narzekać.

Pozdrawiam i dziękuję za tą godzinę relaksu!

20240910195208_1.jpg

20240910195218_1.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, bobikrk napisał(a):

Dzięki! Dzięki też za uwagi 😉. Pomysłów na scenariusze bardzo dużo, tylko zawsze jest problem z czasem. Ten scenariusz był robiony na szybko w 3 wieczory.

To tym bardziej imponujące, że w trzy wieczory taki solidny scenariusz udało się zrobić. Będę z uwagą czekał na podobne perełki napisane w przysłowiowe trzy wieczory. 👍

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy