Jump to content

Ograniczenie do 40 km/h dla Dragona z włączopnym ETCS po wyjechaniu z toru bocznego z Góry Włodowskiej w kierunku Zawiercie


Recommended Posts

Dzisiaj będąc dyżurnym na GW wypuściłem pociąg 244057 z lokomotywą Dragon z ETCS-em w kierunku Zawiercia.

Zauważyłem, że jechał 40 i nie mógł więcej. Kilka razy hamował (a raczej wyhamowało go) do 10 - 20 km/h.

Zaproponowałem wyłączenie ETCS przełącznikiem EVC co pomogło i potem mógł jechać znacznie więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Link to comment
Share on other sites

W dniu 22.07.2024 o 20:22, ronr napisał(a):

Dzisiaj będąc dyżurnym na GW wypuściłem pociąg 244057 z lokomotywą Dragon z ETCS-em w kierunku Zawiercia.

Zauważyłem, że jechał 40 i nie mógł więcej. Kilka razy hamował (a raczej wyhamowało go) do 10 - 20 km/h.

Zaproponowałem wyłączenie ETCS przełącznikiem EVC co pomogło i potem mógł jechać znacznie więcej.

to nie jest błąd tylko tam wyjazd w kierunku zawiercia jest na 20km/h i tak jest realnie więc według mnie jest wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

Tylko, że tamten pociąg jechał 40 przez połowę dystansu GW - Zaw. Dopiero 3 - 4 odstępy przed Zawierciem mógł pojechać szybciej.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy