Jump to content

Zaktualizowanie SEPE (EDR)


Recommended Posts

Zaktualizować w SEPE (EDR) Kielce na Kielce Główne. I można było by dodać przyczyny opóźnień pociągów, które dyżurni wpisywali by np. w zakładce "Opis pociągu". Warto dodać opcje automatycznego zaznaczania wykolejonego pociągu jako NK.

  • Haha 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, KOlorowy napisał(a):

Taki temat już istnieje. Proponowałem :v 

Oj, nie rzucajcie się tak z pomysłami na Simkol... Oni wolą dodawać kolejne przełączniki w oknie dialogowym... które tylko wzbudzają irytację, bo są marnie zaimplementowane, np.: za każdym razem trzeba je przełączyć - (tak trudno zapamiętać ostatnią decyzję, albo automatycznie przełączać się, gdy zacznie się klepać numer?), a pociągi są sortowane wg. jakiejś pokrętnej logiki. Zatem obawiam się, że jak coś zaczną majstrować w tym EDR, to wyjdzie kolejny potworek. 😄😉 Niedługo każda czynność DR będzie długa jak ankieta z listą kontrolek jak w kokpicie samolotu 😛 

Edited by qbahn
  • Sad 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, qbahn napisał(a):

Oj, nie rzucajcie się tak z pomysłami na Simkol... Oni wolą dodawać kolejne przełączniki w oknie dialogowym... które tylko wzbudzają irytację, bo są marnie zaimplementowane, np.: za każdym razem trzeba je przełączyć - (tak trudno zapamiętać ostatnią decyzję?), a pociągi są sortowane wg. jakiejś pokrętnej logiki. Zatem obawiam się, że jak coś zaczną majstrować w tym EDR, to wyjdzie kolejny potworek. 😄😉 Niedługo każda czynność DR będzie długa jak ankieta z listą kontrolek jak w kokpicie samolotu 😛

Chciałem tylko troszkę pomarzyć...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 18.06.2024 o 18:22, qbahn napisał(a):

Zatem obawiam się, że jak coś zaczną majstrować w tym EDR, to wyjdzie kolejny potworek.

Widziałem jakąś nową wersje telefonu czy coś podobnego w zapowiedziach na forum. Telefon w monitorze. Pełen obaw czekam na spełnienie się Twojej przepowiedni. 

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy