Jump to content

Brak możliwości dołączenia na jakikolwiek serwer v2


Recommended Posts

Jako że na mój poprzedni post nie dostałem odpowiedzi, zamieszczam go jeszcze raz:

Od czasu aktualizacji z cargo packiem nie mogę dołączyć na żaden serwer, internet dobry, gra przeinstalowana z dysku hdd na ssd, nie pomogło, sprawdzałem serwery min.: wszystkie pl,eu oraz cn, również rodzaj pociągu nie ma wpływu na to czy uda się dołączyć. https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/forum.simrail.eu/monthly_2024_05/image.png.1018dd3c347ba4b8118965dbe82d1b14.png

SimRail_log_2024-05-17_17-42-38.txt

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dołączę się do tematu. W czerwcu ogólnie cały miesiąc nie miałem problemu z dołączeniem na serwery, ale lipiec zaczął się tragicznie. Od wczoraj kilka prób dołączenia na serwery konczyły się fiaskiem potem jakims cudem udało się. Dzisiaj ten sam problem nie mozna połączyć się z serwerem. Czy moge uzyskać odpowiedź co się dzieje?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Znalazłem sposób na brak połączenia z serwerami. Nie wiem na ile pomoże innym ale przetestowałem i działa. Wyłączam wifi w komputerze na około 30 sekund (pomimo że połączenie mam cały czas sprawne i działające) a następnie włączam go. Sprawdzam czy mam połączenie internetowe najczęściej uruchamiam wp.pl i jeśli pojawi się strona wp to jest ok mam połączenie. Następnym krokiem uruchamiam SimRail i hurra mam połączenie z serwerami. To tak na razie tyle. Pozdrawiam

Edited by Sebastian
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy