Jump to content

Dragon, manewry, białe ekrany, ETCS.


Recommended Posts

Podczas manewrów Dragonem zauważyłem kilka utrudnień i dziwnych zachowań, ale po kolei.

Jako że Dragon to moja ulubiona lokomotywa wstawiłem ją za ET22 w scenariuszu towarowym ze Stawisk do Staszica i stamtąd do Łaz. Pierwszy błąd ujawnił się po zmianie kabiny nr 1 na kabinę nr 2. Lewy i prawy ekran jest biały, a działał tylko ten od ETCSa - widziałem pod koniec kwietnia zgłoszenie tego błędu i było tam napisane, że w ciągu tygodnia będzie załatany. Tak nieśmiało zapytam: była już ta łatka czy dalej czekamy?

Druga sprawa dotyczy samego ETCSa. Za każdym razem po zmianie kabiny trzeba było wprowadzać dane do ETCSa od nowa, bo inaczej następowało zbiegnięcie taboru. Widziałem na ekranie opcję „Jazda manewrowa”? Działa ona, bo próbowałem ją uruchomić, ale mi się nie udało? Ktoś coś wie?

Trzecia sprawa to odniosłem wrażenie, że w kabinie nr 2 występują odwrotne przypisania pantografów. Odbierak tylny to przedni, a przedni to tylny, chyba że tak powinno być 🤔.

Próbował ktoś takich manewrów, żeby potwierdzić bądź zaprzeczyć?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

błąd zgłoszony przeze mnie i miał być naprawiony w przyszłym patchu, który miałbyć w przyszłym tygodniu, ale jak dotąd go nie było.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 1.06.2024 o 10:34, Wolny Kanał napisał(a):

Tak nieśmiało zapytam: była już ta łatka czy dalej czekamy?

Cały czas czekamy, po prostu tydzień jeszcze nie minął najwyraźniej 😉

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Milek 3 napisał(a):

miałbyć w przyszłym tygodniu, ale jak dotąd go nie było.

Moze tak to interpretuja, że przyszły tydzień jest w przyszłości, czyli nie musi to być następny tydzień 😉 

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy